| gingergirl1 a întrebat:

Hei...am si eu o problema. Cand am fost sa ma inscriu la liceu mie la medic mi-a dat o adevarinta medicala sau ceva de genu ' thinking Si azi la cabinet mi-a zis sa ii aduc foaia medicala...Ma gandesc ca e foia cu vaccinurile si etc. [Eu NU am avut cabinet medical in generala]
Deci; foia respectiva trebuie sa mi-o dea medicul de familie, nu?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este vorba de o copie după Fişa Medicală!
Aceasta ar trebui să conţină şi Adeverinţa cu vaccinurile făcute...
O poţi solicita la medicul de familie.

Toate cele bune.

| JustMeAlexandra a răspuns:

Este o adeverinta daca esti sau nu apt de sport (daca poti sau nu sa faci sportul) cred thinking

| gingergirl1 explică (pentru JustMeAlexandra):

Nu, adeverinta aceea i-am dat-o demult profei de sporthee hee
Oricum mersi big grin

| IRedQuee a răspuns:

Cred ca vorbesti despre fisa medicala. Fisa medicala sta in anexa scolii, nu stiu cum nu ai putut avea cabinet medical. Medicul de familie nu are nicio legatura cu fisa medicala de la scoala.

| gingergirl1 explică (pentru IRedQuee):

Pff...sad Noua nu ne-a dat nimic atunci de la scoala decat fisa matricola, foia pentru codurile alea si cam atat...
Vaii de mine laughing
Mersi oricum