| black1white a întrebat:

Hei. as vrea sa ma ajutati in a decide o melodie pe care sa o prezint la ora de dirigentie. trebuie sa fie una fie mai veche, fie recenta, dar care sa ma reprezinte si care sa tranmita sentimente puternice. pana acum s-a mai prezentat Same Love de la Macklemore, Hall of fame, Imagine de John Lennon. ma gandeam la How to love de Lil Wayne, dar mi se pare cam explicit videoclipul ca sa il proiectez unui profesor. ce sfaturi aveti? cea mai buna recomandare ia funda ^^

3 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Ideea e ca noi nu te cunoastem indeajuns incat sa alegem o melodie care sa te reprezinte. Cred ca Beautiful de la Christina Augilera are un mesaj puternic.

| Green66 a răspuns:

Paraziții - Mari Români devil

| RoWind a răspuns:

Queen-We are the champions
Edith Piaf-Non, je ne regrette rien
Andra-Oameni
Beyonce-I was here