| denrazvan a întrebat:

Hei...ce credeti voi intra la liceul penticostal logos din timioara
avand media de 6. avand in vedere faptul ca la, logos s-a intrat anul trecut pe profilul meu(mate info) cu media de 4.24

9 răspunsuri:
| Buresbista123 a răspuns:

Du te la altul, care nu crede in prieteni imaginari

| ĄĿiŒ a răspuns (pentru Buresbista123):

Pentru numele lui Dumnezeu -.- E doar o alta religie. Fiecare religie are credintele ei dar toate au in comun un "Dumnezeu" sub un alt nume. La fel cum tu spui de prieteni imaginari cineva de alta religie poate spune despre tine acelasi lucru.

Si acum revenind la intrebare...
Daca spui ca media ta e in jur de 6 si anul trecut s-a intrat cu 4.24 ai avea sanse bune. Calculeaza media de admitere exact cu toate zecimalele ca sa vezi cat iti iese si intereseaza-te daca sunt multi candidati, asa ca precautie daca vrei neaparat sa intri acolowinking

| Buresbista123 a răspuns (pentru ĄĿiŒ):

Te asigur ca nu am nici un prieten imaginar

| ĄĿiŒ a răspuns (pentru Buresbista123):

Nu ai prins ideea nu-i asa?

| denrazvan explică (pentru Buresbista123):

Eu merg acolo pentru mate info....ai inteles

| Buresbista123 a răspuns (pentru ĄĿiŒ):

Cred ca tu nu ai prins-o...

| denrazvan explică (pentru Buresbista123):

Si ce daca are profil religios?

| Buresbista123 a răspuns (pentru denrazvan):

Uite aici o chestie....http://www.tpu.ro/......utube-com/

| MikeZG a răspuns:

Da, cred ca vei intra.