| anonim_4396 a întrebat:

Hei, dau FUNDA la cine-mi spune orarul universitatii din Craiova si anume :

In ce data se fac inscrierile la Liceenta
In ce data trebuie` sa platesc ttaxa de inmatriculare
In ce data depun dosaru de cazare la camin

1 răspuns:
| IceDemon93 a răspuns:

Incrierile in perioada de vara se fac pana pe 23.07. Taxa se achita in momentul cand iti depui dosarul (Daca nu ma insel, este de 150 de lei). Dosarele de cazare la camin se fac cu aproximativ o saptamana inainte de inceperea anului universitar, deoarece studentii din anii mai mari au continuitate. Acum depinde si la ce specializare vrei sa mergi, si in ce camin vrei sa stai.