| HeiSweetie a întrebat:

Hei! Stie careva cum se numeste concursul desfasurat cam acum 2 saptamani, cand s-au trimis niste lucrari fie in proza fie in versuri despre primavara? Lucrarile au fost trimise in Iasi prin posta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"In perioada 15 ianuarie - 15 mai 2015, tinerii din Iasi pot participa la cea de-a treia editie a concursului de debut "Adenium Start", pentru poezie, proza si literatura pentru copii. Concursul este organizat de Editura Adenium si se desfasoara sub sloganul "Rupeti randurile!". "