| Gabitssaaa a întrebat:

Hei. TPU. Am 17 ani jumatate si nu am mai avut o relatie de multa vreme, cred ca de un an. Dar am un prieten foarte apropiat. Cum sa spun....partenerul meu de sex.Doar sex. Iar de la un timp, m-am atasat de el, il plac. Chiar daca e prietenul meu cel mai bun, vreau sa fie iubitul meu. Nu vreau sa ma intelegeti gresit, nu vreau sa par curva. Dar nu puteam timp de un an sa fac sex cu toti baietii pe care ii cunoastem recent. El e altceva, ne stim de mult, am incredere in el, nu m-a dezamagit. Sper ca va dati seama la ce ma refer. Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi, cum sa il cuceresc, cum sa vb cu el despre asta? FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce te retine sa-i spui asta? Orice om are necesitatile lui, inclusiv nevoia de a face sex, nimic nu te impiedica sa-i arati intrebarea pe care ai postat-o aici, dar cel mai sigur este ceea ce simtiti unul pentru celalalt, chiar daca X, Y, Z sau eu ne dam cu parerea nu cred ca darama ce este in sufletul vostru. Sunt multe de discutat... succes!

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Cat de greu poate sa fie sa vorbesti deschis si sa-i spui ce simti unuia cu care deja ai ajuns in pat.
Acum, pe bune. ti-e rusine?!

| bogddan4you a răspuns:

Sti ce zic eu uite cum e treaba el daca te vrea doar asa nu te iubeste nu-ti mai face sperante degeaba decat sasi bata joc de tine uite idul meu anonim4you44