| ysgamor a întrebat:

Am si eu nevoie de parerea voastra. Sunt clasa a9a la mate info. Termin cu media 7, 70. In general, treaba merge bine, exceptand fizica, care o fac cu diriga ( o persoana FANTASTIC de dura si exigenta ) si nu prea o inteleg, Am facut la generala fizica cu profesorul de geografie.(va imaginati). Am media 5 pe primul si mi-e frica sa nu raman corigent. Stiu bine romana, istorie si engleza. Sa ma mut la filologie sau sa fac niste meditatii la fizica si sa raman aici? Nu as vrea sa plec, deoarece profilul asta imi deschide mai multe "porti" decat celelalte.Voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai bac la fizica? muta te la alta scoala. Acum e sfarsit de an, nu te poti transfera la filologie, (si pe deasupra nici nu vrei asta). daca crezi ca o sa ramai corigent, ia meditatii. tu ai niste lipsuri din anii trecuti, ceilalti inteleg

3 răspunsuri:
| Jokyo a răspuns:

Nu este un motiv de disperare omule...pur si simplu invata situ mai mult la fizica si gata nu trebuie neaparat sa te muti mate info e un profil cu multe usi vorba ta...eu in locul tau as invata putin mai mult acum ca e sfarsit de an dupa vezi tuhappy

| ProfDeMate a răspuns:

Scrie-mi pe adresa de e-mail: mate. didactic@yahoo.com.
Prof De Mate

| ivonascarlat a răspuns:

Alege meditatiile, fizica de clasa a 9-a nu e f grea, o sa veziwinking