| Finetti1313 a întrebat:

Hei TPU Este cineva care invata la George Cosbuc si poate sa ma ajute? Vreau si eu mai multe detalii despre liceul George Cosbuc din Bucuresti. Nu luate de pe net ca asa pot sa caut si singura. Vreau parerea unui elev de acolo sau a cuiva care este in cunostinta de cauza. Vreau mai milte detalii: ce fel de colegi voi avea, cum sunt profesorii, cum se parcurge materia, ce asteptari au de la tine, cum sunt privi colegii noi din alte orase, cum este concurenta, etc? Dau funda >:
scuze pentru categorie, dar am postat si in alte categorii si nu am primit nici un raspuns sad

2 răspunsuri:
| Ronaldo_Cris_1980 a răspuns:

Liceul este foarte bun, profesorii nu te cearta colegii destepti laughing