| Suciu_Denisa_2000 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu un sfat? Astazi la ora de chimie profesoara ne-a adus testele si in urma corectari si-a dat seama ca tot randul nostru am avut acelasi test laughing) ( era facut de nota 10 ). Profesoara nu ne-a trecut testele si a spus ca o sa ne dea unu de 10 ori mai greu la toti cei care am copiat + ca o sa tine 2 ore la acel test si o sa fie doar din probleme ( eu nu stiu deloc sa rezolv probleme). Ce am putea face ca profesoara sa ne ierte cat de cat si sa nu mai aiba " boala" pe noi?

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Sa va cereti iertare si sa nu mai copiati de 10, asta e regula de aur fa ceva gresit intentionat niciodata de 10...

1 răspuns:
| laurentiu1997low a răspuns:

Poti copia tot de 10 da sa uiti totdeauna sa pui cate un semn sau ceva bafta