| oAaaNaa a întrebat:

Heii..sunt foarte buna la engleza.Am vazut la TV ca la Fundatia Dan Voiculescu se trimit emailuri sau cv de genu si poti sa mergi intr-o tabara de engleza la Oxford.Cum po sa trimit un email sau cv de genu'. Chiar vreau sa merg la acea tabara pentru. a putea merge mai departe cu domeniul'engleza'.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si crezi că te acceptă ăia pe tine că esti tare la engleză? Acolo se intră pe pile, și pe aspect fizic fain, ai?

| oAaaNaa explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sa zicem ca da, oarecum! Sa stii ca sunt ff priceputa la engleza.
Sunt in clasa 6a si in clasa noastra sa stii ca engleza e ff grea.Eu sunt ce a mai bunawinking

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru oAaaNaa):

Succese draguță.