| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Am ramas corigenta la matematica si sunt in clasa a 6-a. Mai am cateva zile si dau corigenta. Trebuie sa iau peste 5? Si care sunt lucrurile de baza pe care trebuie sa le invat mai mult? Dau funda

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Treci, stai linistita! Imi place de tine ca ai ramas... laughing

| Vi003 a răspuns:

Repeta macar ce-ati facut in clasa. Ar fi bine sa faci asta cu o colega care e buna la mate si care si-a luat corect notitele. Nici ei nu-i strica putina recapitulare. Bafta!

| Aeliss a răspuns:

Pai, trebuie sa te uiti peste tot ce ai facut in clasa, dar incearca sa memorezi cat mai bine formulele.