| aniri2000 a întrebat:

Heii TPU...am si eu o intrebare. Zilele astea am fost chemat la directoare pentru o poza pusa pe facebook facuta in scoala,in poza eram mai multi copii iar noi am uitat ca nu aveam voie sa postam poze din scoala pe facebook dar dansa vrea sa ne scada nota la purtare,credeti ca este corect? Sau credeti ca voi mai intra la licee precum Basarab, Cosbuc, Sincai cu media scazuta la purtare? sad

1 răspuns:
| Adinutzzaa a răspuns:

Nu mi se pare deloc frumos si corect ce a facut. Nu este problema dansei ce faci tu, pana la urma este scoala nu inchisoare. De intrat la un liceu bun, nu stiu ca eu nu sunt din Bucuresti. Oricum ar trebui sa le spui parintilor tai si sa ia masuri in privinta acestei directoare, care nu este capabila sa puna niste reguli fixe.