| oElisabeth a întrebat:

Vreau si eu niste titluri de carti gen Hector Malot-Singur pe lume, Ioan Slavici-Mara! Mihail Sadoveanu-Baltagul ( sau gen fantasy ) [ Mentionez ca am 14 ani ] love struck

3 răspunsuri:
| RoooneyThePuf a răspuns:

Si eu as vrea.big grinSi tie ti-a placut mult singur pe lume?big grin:X:X
Poti sa citesti heidi... daca n-ai citit-o ...eu am citit-o de vreo 5 oribig grinbig grinbig grin

| Sherllyn a răspuns:

Invitatie la vals, Scrisoare de dragoste si Elevul Dima dintr'a saptea de Mihail Drumes. Nu sunt chiar ca Singur pe lume, dar mie mi-au placut :X

| Ioana_5207 a răspuns:

Domnisoara Christina de Mircea Eliade
Supliciul unei adolescente(meritat citita) de Akira Yoshimura
Frankestein de Mary Shelley
La tiganci de Mircea Eliade
Harry Potter
Hanul Ancutei de Mihail Sadoveanu...
Harap-Alb de Ion Creanga

Sper sa iti placa astea!
Eu le-am citit si mi-au placut.