| lovecats123 a întrebat:

Help...Voi la ce materii ati dat test initial in clasa a 9-a? PS:mai ales la profilul stiinte ale naturii- FUNDA

3 răspunsuri:
| CristinaSNC a răspuns:

Cand eram eu a 9-a am dat romana, engleza, istorie, fizica, mate, bio, chimie. Eu sunt la filo, dar in a noua se fac cam aceleasi lucruri. Oricum nu au nici o importanta testele astea.

| Hemera a răspuns:

Depinde de profesor, daca vrea sa va demonstreze ca ati uitat tot peste vara sau nu happy
Oricum nu te stresa, bafta!

| ithx a răspuns:

Sunt la profil Stiinte ale naturii si nu am dat niciun test initial. Stiu ca nu se mai dau. Poate daca vrea profesorul sa vada ce stiti din generala