| FeliciaAndreea1 a întrebat:

Hey! Maine e olimpiada judeteana de franceza pentru clasa a7a.Pentru cei ce merg, de asemenea, ce credeti ca s-ar putea sa dea? Adica o anumita tema...care nu s-a mai dat de ceva timp.Sau poate un verb mai special la alte timpuri...Multumesc.Dau funda!

Răspuns Câştigător
| CopiluCuSwag a răspuns:

Salut! Probabil ca esti din alt judet (eu sunt din Cluj) pentru ca eu dau judeteana la franceza in 14 martie. Parerea mea este ca la compunere trebuie sa insisti mult pentru ca este de 50 de puncte si sa fii atenta la intrebari si la vrai ou faux. Nu te stresa asa tare pentru un amarat de verb! Multa bafta!winking