| anonim6753t88 a întrebat:

Hey! Spune-ti-mi care sunt profilele de liceu şi care din ele este mai uşor!

3 răspunsuri:
| ALittleDeath a răspuns:

Mate-info, cel mai usor. Nu baga in seama pe cei care spun alte profile, vor sa te induca in eroare.

| ajutor517 a răspuns:

Profile: real, uman, teoretic, economic, vocational, profesional.
Dificultatea depinde de ce-ti place tie sa faci. De exemplu daca esti talentat la muzica, desen sau actorie atunci profilul vocational ti se potriveste (asta inveti acolo).

| CetateanulFrantuzit a răspuns:

Profilul ginecologic pentru ca pasaryk