| Ali18sa a întrebat:

Am bac anul acesta si as dori cateva variante 2015 pentru M2 matematica si biologie. Ofer fundita pentru cel mai bun raspuns.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există "variante 2015" :(

Există doar un SINGUR "Model propus" - vezi linkul oficial :
http://subiecte2015.edu.ro/2015/bacalaureat/modeledesubiecte/probescrise/

Pentru Matematică, vezi subiectele date & propuse ( în anii anteriori ) de la linkul :
subiecte2014.edu.ro/2014/bacalaureat/modeledesubiecte/probescrise/E_c_Matematica.zip

subiecte2014.edu.ro/2014/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/E_c_Istorie_Matematica_subiecte_bareme_ses_speciala_27_mai_2014.zip

subiecte2014.edu.ro/2014/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/iulie/E_c_matematica_istorie_scris_subiecte_bareme_02_iulie_2014.zip

subiecte2014.edu.ro/2014/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/iulie/E_c_matematica_istorie_scris_rezerva_subiecte_bareme_02_iulie_2014.zip

subiecte2014.edu.ro/2014/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/septembrie/E_c_matematica_istorie_scris_subiecte_bareme_27_august_2014.zip

subiecte2014.edu.ro/2014/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/septembrie/E_c_matematica_istorie_scris_subiecte_bareme_rezerva_27_august_2014.zip

subiecte2013.edu.ro/2013/bacalaureat/modeledesubiecte/probescrise/E_c_Matematica.zip

subiecte2013.edu.ro/2013/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/E_c_Istorie_Matematica.zip

subiecte2013.edu.ro/2013/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/iulie/E_c_Matematica_Istorie_3_iulie.zip

subiecte2013.edu.ro/2013/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/iulie/Ec_Matematica_Istorie_rezerva_3_iulie.zip

subiecte2013.edu.ro/2013/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/septembrie/E_c_istorie_matematica_scris_subiecte_si_bareme_28_august_2013.zip

subiecte2013.edu.ro/2013/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/septembrie/E_c_istorie_matematica_scris_rezerva_subiecte_si_bareme_28_august_2013.zip

subiecte2012.edu.ro/2012/bacalaureat/modeledesubiecte/probescrise/E_c_Matematica.zip

subiecte2012.edu.ro/2012/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/Proba_E_c_Matematica_Istorie_ses_speciala.zip

subiecte2012.edu.ro/2012/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/iulie/Proba_E_c_matematica_istorie_04_iulie.zip

subiecte2012.edu.ro/2012/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/iulie/Proba_E_c_matematica-istorie_rezerva_04_iulie_2012.zip

subiecte2012.edu.ro/2012/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/septembrie/Proba_E_c_matematica_istorie_subiecte_si_bareme_29_august_2012.zip

subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Modele_de_subiecte/Probe_scrise/E_c_Matematica_.zip

subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/Proba_E_c_Matematica_Istorie.zip

subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/Proba_E_c_Matematica_Istorie_rezerva_.zip

subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/septembrie/Proba_E_c_Matematica_Istorie_Var_02.zip

subiecte2011.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/septembrie/Proba_E_c_Matematica_VAR_03_rezerva.zip

subiecte2010.edu.ro/bacalaureat/Modele_de_subiecte/Probe_scrise/E_c)_(i)_matematica/E_c)_(i)_matematica_v2.zip

subiecte2010.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/Proba_E_c_.zip

subiecte2010.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/Proba_E_c_rezerva.zip

subiecte2010.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/august-septembrie/PROBA_E_c_ses_II_6.zip

subiecte2010.edu.ro/bacalaureat/Subiecte_si_bareme/august-septembrie/Proba_E_c_rezerva_8.zip

http://arhiva.subiecte.edu.ro/......2/Proba_D/

arhiva.subiecte.edu.ro/2009/bacalaureat/subiecte/D_matematica_MT2.zip

arhiva.subiecte.edu.ro/2009/bacalaureat/sesiune_speciala/Proba_D.zip

http://arhiva.subiecte.edu.ro/......D_rezerva/

Toate cele bune.