| Gabriel26452 a întrebat:

Care liceu din Craiova este mai bun(profesori, elevi, aspect al cladirii: Stefan Velovan sau Nicolae Titulescu?

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Dacă aş fi în locul tău aş alege "Nicolae Titulescu" deoarece profesorii sunt foarte buni iar atmosfera este frumoasă.
Clădirea arată destul de bine cu toate că nici "Ştefan Velovan" nu arată rău.
Pa-pa.

| Cromwell a răspuns:

Titulescu este mai slb ca si Velovan si ca medie de admitere si ca medie d ebac, dar la velovan sunt reguli stricte...

| MD0 a răspuns:

Nicolae Titulescu de departe! Profesorii sunt exceptionali acolo, elevii sunt cat de cat ok dar pana la urma asta nu conteaza atat de mult. Aspect al cladirii laughing)? Las-o asa.