| Daria00 a întrebat:

ce parere aveti despre chimie?

6 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Nu o suport, cea mai naspa materie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele lecții mi-au plăcut, chiar dacă nu sunt așa de bun la această materie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleah!

| Ritsuko a răspuns:

Conteaza sa inveti la inceput dupa prinzi.Nu am fost o fana, dar am invatat din nevoie.

| doggy123 a răspuns:

La scoala este o materie grea. daca nu inveti nu o sa stii nmc

| Hemera a răspuns:

Nu ma prea omor dupa ea, sincer.De fapt nu ma prea pasioneaza partea de chimie anorganica, deoarece pe cealalta chiar am inteles-o.
Eu zic ca depinde de fiecare cat/cum invata si cat intelege.