| alwaysStyles a întrebat:

Imi poate spune cineva ce materii se fac in clasa a 11-a la liceu tehnologic? Si fara luat de pe net. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar trebui să GHICIM ce specializare? =))

Vezi materiile & nr de ore la linkul :
http://eprofu.ro/tehnic/cadru-superior-tehnologica/

Toate cele bune!

| vladutzumuresan1996 a răspuns:

Limba si literatura romana, matematica m2, istorie, geografie, religie, sport, TIC(informatica), limba engleza, limba franceza, modulele specifice fiecarui profil m1, m2, m3, etc. Eu am terminat la profilul economie si materiile aste le-am facut, daca ai profil de mecanica sau instalatii ai alte module.