| Radu_Claudiu_1998 a întrebat:

Imi poate spune cineva va rog frumos ce medie trebuie sa am la liceu economic la materiile de specialitate adica la module? Sunt in Kretzulescu iar noua ni s-a spus ca e nevoiue de 6 in alte licee e nevoie de 5.Stie cineva?

1 răspuns:
| ionutcatalin918 a răspuns:

Intri si cu 4 si cu 3 stiu pe cineva care a intrat la mate info cu 4.33 dar s-a mutat la electrica ca se facea prea multa matematica 3 ore pe zi deci da poti intra si cu 4 si cu 3 la liceul economic