| 123lalala a întrebat:

In ce data se pun rezultatele de la evaluare nationala pe intenet? si pe ce site

10 răspunsuri:
| elena999 a răspuns:

Pe 4 iulie, pe site-ul edu.ro

| Zoey112 a răspuns:

Pe edu.ro maine probabil

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey apar maine ( 3 iunie 2013 ) pe edu.ro love struck su pe Admitereliceu.ro love struck
puppy dog eyes

| GabyG a răspuns:

Aici sunt rezultatele: http://www.isjsibiu.ro/EN2013/rezultate%20EN_2013_TIPARIBIL.pdf

O sa apara si pe admitere.edu.ro/2013 maine sau poimaine

| 123lalala explică (pentru GabyG):

Nu stii judetul cluj pe a cate pagina e? big grin

| 123lalala explică (pentru GabyG):

Sau e numai pentru Sibiu? sad

| GabyG a răspuns (pentru 123lalala):

In cluj nu a aparut big grin. Am uitat ca primul site e doar pentru Sibiu. Trebuie sa astepti pana maine sa apara pe edu.ro. Puteai sa te duci la scoala sa vezi rezultatele tale sambata la 16

| 123lalala explică (pentru GabyG):

Am vazut rezultatele mele la scoala, dar ma interesau mai multe big grin apar maine pe edu.ro?

| AliceArisu a răspuns:

Rezultatele,in urma contestatiilor vor fi afisate pe data de 3 iulie. Poti gasi rezultatele afisate pe edu.ro