| Theseus a întrebat:

In dosarul pentru facultati ce solicita adeverinta medicala tip, aceasata trebuie sa fie in original pentru fiecare dosar sau e ok xeroxata?

Răspuns Câştigător
| bmliohndu a răspuns:

Originala ...la fel ca si diploma de ban sa stii ca nu ti o primeste xeroxata(chiar daca o faci legalizata) daca vrei s ate inscrii la mai multe facultati si o lasi la una la cealalta iti trebuie neaparat adeverinta d ela facultatea de unde ai lasat o ca este lasata acolo big grin

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În primul dosar o depui în original, iar în celelalte în copie xerox happy

Toate cele bune!