| anonim_4396 a întrebat:

La atestat informatica ( cls a 12a ) trebuie sa fac un proiect in c++? sau pot sa fac un proiect in http, powerpoint, etc?

13 răspunsuri:
| zuzumic a răspuns:

? poftim? in powerpoint dar trebuie sa sty si teorie din cate am inteles nu cred ca te pune in c++ multi nici nu au auzit de asa ceva si nu faci proiect o sa te puna atunci pe loc sa faci o aplicatie

| Ruxy a răspuns:

Eu am avut de facut in C++. Deci cred ca si tu o sa ai la fel big grin

| sym0nyck a răspuns:

Eu la atestat acum 2 ani, am facut un site. nu este neaparat nevoie sa faci in C++ ( si ma refer la proiect), apoi la proba practica a fost nevoie sa stiu cate ceva din C++, cateva functii.
aveam de scris un program.rulat... si daca mergea(e pentru nota de trecere si cat mai mare). ne mai punea examinatorul cate o intrebare din continutul programului. ce face functia aia... ce face cealalta.happy
dar intr-un an de zile, pana la atestat, veti face la exercitii pentru atestat... ca o sa le stii pe dinafara tongue
succes :*

| alecs871 a răspuns:

Eu anul asta am luat atestatul, 9, 33 a fost a treia nota din clasa, am avut comisie din Vianu straight face, si am avut "4 probe"
- o problema in word, powerpoint, windows
- o problema cu tabele din alea multe, imi scapa acum denumirea specifica
- o problema din c++
- un proiect in oracle database design eu, dar puteam si in firefox, si poate mai erau si alte programe.
mai am documentul word inca happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar proiect pentru atetatul de info la oracle? stie cineva cum se face?

| greeg05 a răspuns:

Frate nu e asa de greu de facut acest proiect!
trebuie sa ai facut acel ERD pentru acel scenariu care ti-l da sau il alegi tu
scrii teoria pe care probabil o gasesti pe net...sau din carti; faci cateva probleme legate de scenariul tau si niste presupuneri...asta la oracle ca poti face atestat si in FOX poti sa faci site sau in HTML ai de ales sau Pascal.sunt destule de ales doar sa ai bunavointawinkinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. Fac atestate pe comanda in oracle. poze si alte detalii pe adresa de mess toma.lilianaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasesti si pe net atestate informatica, daca vrei sa nu iti bati capul:
www.atestateinformatica.ro
www.atestatinfo.ro
www.atestatinformatica.ro
www.atestat-informatica.ro

| stickere a răspuns:

Atestate de nota 10 la doar 10 lei.intra sa vezi id nikelino6

http://www.okazii.ro/......ftine.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atestate Informatica gasesti si pe www.all-your-solutions.com si sunt la preturi acceptabile!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atestate la informatica 2011 in FoxPro, Html, FLash, Php & MySql la adresa http://atestateprofesionaleinformatica.uv.ro/

| FashionDiva a răspuns:

Gasesti aici un proiect de atestat gratuit - http://learn.mozku.com/......al-foxpro/

| Costea_Mihai_1988 a răspuns:

Sute de atestate gata facute in html, foxpro, access, powerpoint, php gasiti pe https://www.atestatelainformatica.ro