| otytoty a întrebat:

La ce ajuta notele pe care le iei din clasa I pana in a 4-a? te ajuta la bacalaureat sau faci scoala doar asa?

Răspuns Câştigător
| FashionKitty a răspuns:

Nu cred ca te ajuta cu adevarat notele in sine ca din cate stiu eu sunt scoli in care in clasele 1-4 nu iti dau calificative, dar totusi. In clasele acelea ti se pun toate bazele in toate materile deci logic ca sunt importante si nu "doar asa".

7 răspunsuri:
| GreenBubble a răspuns:

In clasele 1-4 inveti sa scrii si da asta chiar te ajuta la bacalaureatlaughing)
Iar notele te ajuta sa treci clasa, ca sa ajungi pana in faza in care sa dai bacalaureatul.laughing
Zic si eu... thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru GreenBubble):

Unii nu știu să scrie nici în gimnaziu laughing

| GreenBubble a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu vezi ca nu inteleg la ce i-ar ajuta asta?laughing)
Ce om normal ar invata un lucru atat de nefolositor? spune tulaughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru GreenBubble):

Pardon,sunt prea mulți și la liceu care nu știu să citească cursiv laughing

| otytoty explică (pentru GreenBubble):

Bine gandit happy.

| otytoty explică (pentru otytoty):

Bine gandit: a dat un raspuns relevant, gandit cu multa atentie.

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Draci ghem se face scoala pentru sclavi aia din guvern