| Vlad_Insuratelu_1994 a întrebat:

La ce facultate sa dau la Agricultura sau Kinetoterapie? ambele imi plac. dar care e mai de viitor? Si care din ele e mai usoara? multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Kinetoterapie. ca sa fii agricultor nu ai nevoie de facultate...

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Kinetoterapie,gasesti joburi si-afara, nu numai aici.

| LioErnest a răspuns:

Alege kinetoterapia! o sa faci bani grei din asta, daca esti bun! vorbesc din experienta. bafta!

| Elenanana a răspuns:

Kinetoterapie cu siguranta.
Lumea intotdeauna va avea probleme si incet incet isi dau seama si in tara cat de importanta e terapia.

| Vlad_Insuratelu_1994 explică:

Tinand cont ca am si o mica afacere in agricultura in familie. happy