| AvalohAlyn a întrebat:

La ce materie de la scoala sunteti cel mai slab si la ce materie sunteti cel mai bun?

Răspuns Câştigător
| Dreαms a răspuns:

La română sunt bună, la mate sunt varză. laughing

8 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Hmm,am avut note bune la cam toate materiile, dar hai sa zicem ca nu-s cine stie ce geniu la chimie si imi plac mai mult matematica, geografia, limbile strainehappy

| cristinna23 a răspuns:

Sunt buna la istorie si romana si slaba la chimie si sport(nu sunt un fan al lor).

| valeeExpress a răspuns:

Sunt bun la spaniola si slab la englezalaughing

| Dolyta a răspuns:

Paii, in general am avut note mari la toate materiile, dar istoria si biologia nu prea mi-au intrat la inimioara. materiile preferate ar fi matematica si geografia.

| Andreeac33 a răspuns:

Is foarte buna la germana, dar la sport is praf. laughing))

| happy31animation a răspuns:

Sunt cea mai slaba la istorie si cea mai buna la sport.

| ioanamy a răspuns:

Nu sunt buna la Matematica-fizica, si sunt buna la Romana big grin

| Poghy a răspuns:

Sunt slab la matematica si foarte bun la sport laughing.