| CRC98 a întrebat:

La Ce Ora Incepe Liceul?

Salut TPU pe 16 septembrie incepe liceul si nu stiu la ce ora incepe!

P.S:Sunt din Bucuresti si voi fi in a-9a.

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Depinde de liceu!
De exemplu eu, la liceul la care am intrat trebuie să fiu la 8:30 acolo!
Tu ai putea întreba un cunoscut, un prieten care învață acolo! Așa îți va da un răspuns sigur, sau dacă nu, te poți duce la secretariat să întrebi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de liceu, daca are site oficial cauta acolo, ar trebui sa gasesti. Oricum pe la 9-10 se incep majoritatea scolilor si liceelor.

| leech a răspuns:

Depinde de liceu, eu incep la 9:30 happy