| AnonimaBi a întrebat:

La evaluarea care s-a dat azi la exercitiul 2 subiectu 1 daca am scris numai "vara" mi se da punctaj maxim?

10 răspunsuri:
| MiculFaraon a răspuns:

Depinde cum considera profesorul. Dar oricum vei fi punctata dar cred ca nu punctajul maxim. Pa-pa.

| magazinulDepeBlog a răspuns:

Buna,
Cerintza era "transcrie din text DOUA cuvinte sau grupuri de cuvinte..." punctaj 6 puncte; adica 3 puncte pentru raspuns tau o sa iei 3 puncte.
Bafta!

| DANI_1590 a răspuns:

DA

| DANI_1590 a răspuns:

DAca ai mai scris si altceva

| DiannaaMiha a răspuns:

O sa primesti doar 3 puncte pentru ca ai scris pe jumatate

| ɴιcoleтα a răspuns:

Raspunsurile pe site-ul acesta :

http://www.evz.ro/......44250.html

| Roxxanaaaa a răspuns:

Trebuia sa scrii 2 structuri, nu una. Pt ce ai scris 3 puncte

| adamcatalina a răspuns:

Nu,trebuia sa scrii doua, ti se da doar 3 puncte happy

| AnonimaBi explică (pentru adamcatalina):

Am scris 2 dar pe unele site-uri am vazut ca trebuia scris "vara, la vacanta cea mare".

| adamcatalina a răspuns (pentru AnonimaBi):

Nu ineaparat, daca ai scris vara o sa fie luat drept raspuns corect happy