| 夢想家兩次 a întrebat:

La examene iti trebuie carnetul de elev vizat?

Răspuns Câştigător
| TheM4A1 a răspuns:

Nu, trebuie sa il ai la tine cand dai examenul sa stie indentitatea

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai ce face cu Carnetul de elev ( vizat sau nevizat ) - în această situaţie!

Având în vedere data naşterii pe care ai trecut-o la profilul TPU, bănuiesc că te referi la examenele de la Evaluarea Naţională happy

La prezentarea la examene la Evaluarea Naţională şi la depunerea dosarului de înscriere la liceu TREBUIE să te legitimezi cu C.I. în original ( sau cu Paşaport valabil, ori C.I.P./Carte de Identitate Provizorie ) - sau Certificat de Naştere dacă NU ai împlinit 14 anişori până la acea dată!

Toate cele bune.