| AvalohAlyn a întrebat:

La Facultatea de Litere, de Istorie sau de Asistenta Sociala e stres mare? Adica cum e cu timpul? Cat de ocupat esti la una dintre aceste facultati? E stres destul de serios?happy DA/NU?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Eu sunt la Istorie si pot sa-ti spun ca in timpul anului este lejer, am foarte mult timp liber, pe cand in sesiune e foarte mult de invatat. Legat de treaba cu stresul, sa stii ca orice student este mai mereu ingrijorat sau stresat.

3 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Esti la fel de ocupat precum vei fi si dupa facultile astea. Ai noroc ca somajul nu e prea solicitant.

Răspuns utilizator avertizat
| Staind a răspuns:

Nu