| anonim_4396 a întrebat:

La plaja de nudisti se poate purta tampon? noaptea, daca dormi nud, poti purta tampon? sau daca stai pur si simplu dezbracata prin casa, nu iti aluneca sau asa ceva? in timp ce se afla in vagin produce placere? daca stiau dezbracata, in afara de acea ata se observa? va rog fara mistouri, cine raspunde la toate, dar sa fie si corect, funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă vrei poţi "purta" tampon/OB-uri şi la plaja de nudişti - dar se va vedea aţa laughing
Dacă stai dezbrăcată, fără chiloţi, prin casă NU cade/alunecă OB-ul, dar poţi agăţa aţa respectivă în diverse obiecte şi te trezeşti că îţi iese tamponul pe-afară rolling on the floor

NU are cum să "producă" plăcere că NU îl mişti ( înăuntru şi afară, apoi iar înăuntru, etc. ) cum se întâmplă cu penisul când faci sex!

NU se vede decât aţa respectivă, OB-ul este introdus complet în vagin.

Toate cele bune!

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi in Piata Mare si intreaba pe acolo trecatorii, cu portavoce!
La asemenea intrebari poti primi raspunsurile de la:
- farmacii
- personalul medical
- femeile din anturaj, cu experienta
etc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica fara mistouri... pana cine a inceput cu intrebarea

| K0sti a răspuns:

laughing Doar daca tii ata in gura...
Auzi fara mistouri...pai cine a inceput?

| floresdemayo a răspuns (pentru K0sti):

Răspunsuri pe măsura întrebării... ))

| K0sti a răspuns (pentru floresdemayo):

Pai...sa ma ierte Doamne Doamne, da...

| M3GAM3 a răspuns:

Tine-l in anus mai bine ca de acolo sigur nu scapawinking

| DasKönigreichPreußen a răspuns (pentru M3GAM3):

Buna idee xD

Idei de puscariasi aia isi tin lucrurile in... rolling on the floor