| symonyk007 a întrebat:

Lamuriti-ma care este treaba cu A C T A repede ca nu am chef sa caut pe net

17 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Eşti o putoarethinking

| symonyk007 explică (pentru wforweirdo):

Puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutoareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee estiiiiiiiiiiiiiiii TTTUUUUUUUUUUUUUUU

| wforweirdo a răspuns (pentru symonyk007):

Eşti cretină, tu ai spus că n-ai chef să cauţi pe net. Vrei şi tu să te dai mare şi tare. Ia hai termină că eşti penibilă.

| wforweirdo a răspuns (pentru symonyk007):

Tu chiar ai o problemă. Oare să îmi trimiţi mesaj. Prostia ta mă uimeşte rolling on the floor

| DragoStefaN a răspuns:

Un raspuns pe intelesul tau:

http://www.youtube.com/watch?v=xiDuxmpcDcQ

| AndraNicoleta a răspuns (pentru DragoStefaN):

Eu cred c-o depaseste laughing

| symonyk007 explică (pentru AndraNicoleta):

Te depaseste pe tine tuuuuu

| contvechiidc a răspuns:

Nici eu n-am chef sa iti zic na straight face

| symonyk007 explică (pentru contvechiidc):

Du/te culcateeeeee

| contvechiidc a răspuns:

Ce tare in gura esti, vai, vai. App eu nu ma culc, culcate u ca daca n-ai chef de nimic huh?

| PuLs a răspuns:

Daca esti din Bucuresti te asteptam in Piata pe 11.02. 2012 sa protestezi cu noi! Jos ACTA!

| MinteCreatza a răspuns:

Pai o sa incerc sa explic pe intelesul tau, in termeni si limbaj simplist, cunoscut tie:
"Astia care are drepturile de autor la unele chestii te poate baga la parnaie si pentru ca ai rostit sau folosit pe net numele acelor chestii, iar daca talica treci granita sau incerci sa mergi cu avionul, aia iti pot controla telefonul/leptopul, asa spune legea, si descopera empe3-urili cu Salame si Cascavaluri si te baga dupa bari pentru asta."

| N1m3n1 a răspuns (pentru MinteCreatza):

'Pai o sa incerc sa explic pe intelesul tau, in termeni si limbaj simplist, cunoscut tie:
' * "Astia care are drepturile de autor" de unde sti ca este afoana in literatura romana?laughing

| MinteCreatza a răspuns (pentru N1m3n1):

Pai cata minte sa ai sa spui: "repede ca nu am timp sa caut pe net". Asta spune tot. Ca si cand noi am fi obligati sa ii raspundem. Plus de-alta, am vrut sa fiu sigur ca intelege. laughing

| symonyk007 explică (pentru MinteCreatza):

Pai nu esti obligata sa imi raspunzi auzi tuuuuuu

| symonyk007 explică (pentru MinteCreatza):

Nu ascult manele scutestema cu salam si cascaval

| symonyk007 explică (pentru MinteCreatza):

Nu esti obligata sa raspuzi hai valea ca ai mintea creata