| roxycool a întrebat:

Ma puteti ajuta cu asta: selectati din legende si povestiri istorice, fragmentele care ii infatiseaza pe voievozii romani si faptele lor de vitejie. va rog ajutati-ma ca trebuie facut ca portofoliu pentru marti la istorie... nu uitati dau o funda mare + voturi excelente ♥♥♥♥FARA BATERI DE JOC VA ROG, AJUTATI=MA

1 răspuns:
| MixTape a răspuns:

Ce este asa greu uite alege-l pe Vlad Tepes da. Bun ce a facut el Atacul de noapte de la Targoviste...Thoamne