| Ana_Maria_Cristina_1997 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu mai multe informati despre Facultatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila" din Bucuresti va rog frumos? As vrea sa stiu daca se merita cei 900 de lei pe an, si cat de greu este examenul.

Răspuns Câştigător
| miuuuuxd a răspuns:

Dai 900 de lei pe an daca nu reusesti sa intri la buget. Admitere dai la bio-chimie sau la bio-fizica, dar e greu. E o facultate foarte buna si eu zic ca merita.

2 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Draguta, taxa nu e de 900 lei pe an. Vezi ca ti-a scapat un zero. Si un "i" de la informatii.
Daca merita sau nu... depinde. Iti place biologia? Intelegi chimia si fizica? Iubesti oamenii? Esti pregatita sa inveti in continuu inca cel putin 10 ani de acum incolo si sa stai pe banii parintilor pana la 30 de ani?
Daca ai vreun dubiu la o intrebare... poate ar trebui sa cauti altceva.

| Lawliet14 a răspuns:

Este o facultate foarte buna.