| Mικø a întrebat:

Ma scuzati ca va stresez >_<, dar vreau sa stiu daca vorbeste serios Ministerul Educatie straight face la romana k. cica se scoate textul argumentativ?straight face
E asta posibil?sad

Răspuns Câştigător
| Melinda1219 a răspuns:

Buna!
Nu, nu se scoate textul argumentatic, ci doar citatul.Adica la subiectul 2 nu o sa se mai porneasca de la un citat, si spun clar:Scrie un eseu argumentativ despre fericire, iubire etc.

| Mικø explică (pentru Melinda1219):

Ahamz, Multumesc mult ^.^ k chiar eram foarte agitata cand am auzit de zvonurile astea.xD

| Melinda1219 a răspuns (pentru Mικø):

Din ce judet esti? esti la real?

| Mικø explică (pentru Melinda1219):

Din Tulcea, si da ..fiindca dau bacul la matematica ..biologie..si romana.tu?happy

9 răspunsuri:
| Melinda1219 a răspuns:

Eu sunt din Teleorman si sunt la profil pedagogic; dau la romana, matematica si geografie

| Mικø explică (pentru Melinda1219):

O-o'' succes la bac ^.^.
App o intrebare, stiu ca mai sunt cateva saptamani pana la bac, dar vreau sa stiu ce parere ai la romana, ..adica ce crezi ca pica la sub 3 la bacul de romana?happy (intreb de curiozitate)

| Melinda1219 a răspuns:

Eu cred ca va fi relatie dintre doua personaje.

| Mικø explică (pentru Melinda1219):

Aaha...inteleg..^.^ Mersi mult happy

| Mικø explică:

Http://stirileprotv.ro/......amene.html Ei bine asta se zvoneste..si sper sa nu fie asa la bac :|

| SaMys a răspuns:

Unde ai auzit asta?