| costi900 a întrebat:

Mai are rost sa dau bacu daca stiu sigur ca nu il iau?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu mai are rost. Nu e mai bine sa stai acasa si sa dormi? eu asa o sa fac.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Deci patru ani de zile ai ars gazul de pomană, ai cheltuit banii părinților, etc!
Ești bun... la poarta șomajului.
Pune mâna și învață și dă bacul!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti vreun mic Nostradamus?

sigur ce rost mai are sa dai bacul, e mai simplu asa, iti reduci alegerile unei cariere la un singur lucru... muncitor necalificat pe santier

| neutrino a răspuns:

Nu.

| ywar a răspuns:

Invata, lasa ingramaditul pitipoancelor in disco, lasa maxbet-urile, lasa jocurile pe calculator, pune-te pe invatat si sigur il vei lua. Eu cred ca tu iti doresti sa nu il iei pe principiul las' ca are tata de unde sa imi dea diri-dari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, stai acasa si uita-te la Hannah Montana.

| sappy a răspuns:

Da sigur, mai sunt multi "specialii" care se mandresc in fiecare an cu nota 2 sau ca ei dau a 7 oara bacul si o sa bata un nou record al prostiei!

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Eu consider ca da, nu ai ce pierde.Dar daca pana acum nu ai invatat, invata de acum cat poti tu, si ai toate sansele sa promovezi.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| MegamortX a răspuns:

Nope.