| floricicadecolt a întrebat:

Mai invatati /repetati ceva materie,pana sa inceapa scoala, sau nu?

18 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Invat doar la latina fiindca am examene de diferente pentru a se finaliza un transfer.La restul nu, ca si asa se va face o recapitulare la inceput.

| Doub a răspuns:

Neah.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, si asa mi-am pierdut vara.

| Bobby711 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce coincidenta si eu la fel laughing

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, da, la istorie mai citesc lectiile + comentarii la romana.

| CristinaSNC a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Dai bacu'?

| CristinaSNC a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Bafta! Esti la profil uman nu?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru CristinaSNC):

Da, multumeschappy tu?

| CristinaSNC a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Tot profil uman, o sa m si eu bacul anul acesta scolar. happy

| CristinaSNC a răspuns:

Nubatting eyelashes Destul ca imi mananca viata in timpul anului scolar. La mine vacanta e vacanta, adica fara teme laughing daca am nu le fac. Mai am un an si scap love struck

| ubox7007 a răspuns:

Lol ba, mi-ai amintit ca am tema la romana 30 de esee argumentative

| Bobby711 a răspuns:

E bine sa repeti ce ai facut mai ales daca esti la liceu o sa te ajute mult in primele saptamani+ ca iti pui creierul in functiune si il faci sa se adapteze iar la stilul de viata al unui elev. Insa sa fim seriosi e inca vara cui ii mai pasa de asa ceva laughing) trebuie sa profiti de timpul ramas eu ma culc intre 4-5 am tocmai din acest motiv. Dormim o parte foarte mare din viata si incerc sa reduc acest timp pierdut cat mai mult cu putinta tongue

| nlko a răspuns:

La matematica si putin la romana.

| Kandia15 a răspuns:

Da, dar doar la materiile pe care vreau sa ma axez pe viitor. De exemplu, eu fac teste la engleza si la romana ( vreau sa devin actrita sau sa dau la Academia de politie ). Nu repet de exemplu la chimie, pe care nu o sa ma axez, plus ca sunt profil uman ( filologie, clasa a 9a ). PS : Nu e niciodata prea devreme sa inveti pentru viitorul tau happy

| piratuu a răspuns:

Da, la mate.

| KatPetrova a răspuns:

Da bineinteles, la materiile de baza de la profilul meu

| Emmabujor2002 a răspuns:

Normal pai pune burta pe carte altfel uiti tot ce ai facut macar uitate pe caiete la ce este mai important.