| Magduttza a întrebat:

Maine 11.12. 2012 elevii merg la cursuri?(din cauza zapezii)

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Doar cei care intr-adevar pot dovedi ca nu au ajuns la scoala din cauza vremii nefavorabile au scutire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inteles ca in Alaska elevii se vor duce maine la scoala.

| schmoll a răspuns:

Vedem maine daca mergemlaughingo sa inghetam in fata scolii, doar e Romania

| beyondbirthday a răspuns:

Cei din Timisoara nu merg lunea. Eu sunt acasa si e ora 1.42, 10.12. 2012

| darrio2007 a răspuns (pentru beyondbirthday):

Numai studentii au liber azi de la scoala.Asa ca azi ai tras chiulul.

| Magduttza explică (pentru darrio2007):

S-a anuntat al stiri ca luni. adica 10.12. 2012 nu se merge. eu ma refeream la 11.12. 2012

| darrio2007 a răspuns (pentru Magduttza):

Scuze.

| beyondbirthday a răspuns:

Marti s-a mers la scoala...happy

| diannna38 a răspuns:

"Nu ma inoti nu se merge" Normal ca so mers doar nu eera zapada de 13 metri ce dracu ai chiulit te o bagat mumata in scoala cu sutu

| Magduttza explică:

Nu stiu cum sa va spun celor care au comentat. dar s-a dat de la minister ca unele judete. printre care si Suceava. adica unde locuiesc eu ca nu se merge la scoala. si diriginta mea mi-a spus deci. eu am intrebat de maine. MARTI, nu de azi tongue