| zaiky a întrebat:

Mâine, 15 februarie 2012 se face scoală în București?

Răspuns Câştigător
| AnaPop a răspuns:

Inspectoratul nu zice nimic. Probabil ca se fac. Urmareste aici update-urile http://www.stiridintrafic.ro/scoli-inchise-15-februarie-2012/

17 răspunsuri:
| Andr3iutz a răspuns:

Au facut un rahat de treaba. Miercurea trecuta cand era zapada de 10-15 cm nu s-au facut cursuri.deh.e cod portocaliu...Dar acum cand zapada depaseste 70 - 80 cm, trebuie sa inotam prin ea pentru a veni la scoala straight face Ganditi-va ca unii copii trebuie sa vina cu autobuzul sau cu alte mijloace de transport la scoala straight face angry

| AnaPop a răspuns:

Inspectoratul inca nu a declarat nimic dar un nene de la minster a zis ca DA, BINEINTELES :| Urmareste update-urile de aici http://www.stiridintrafic.ro/scoli-inchise-15-februarie-2012/

| AnaPop a răspuns:

Update! Doar în 3 judeţe (Buzău, Prahova şi Vrancea) cursurile vor fi suspendate integral cursurile; Vezi; http://www.stiridintrafic.ro/scoli-inchise-15-februarie-2012/

| DdDdde a răspuns:

Au zis ca in Bucuresti cursurile revin la normalstraight face chiar nu vreauu macar daca ne mai lasau si maine liber...

| adutzwtaw98 a răspuns:

La mine la scoala 39 din colentina diriga a spus ca se fac ore dar cine nu vine ii se motiveaza absenta chiar daca sta langa scoala (asta am vazut luni la ore) sizapada e prea mare sa mergem cu punga sa ne dam p derdelus nu sa facem oree huaaa...

| Jodelle a răspuns:

Hmmm nu se stie, diriga mea a zis ca nu e sigura dar avand in vedere ca de azi se duce codul portocaliu banuiesc ca se fac

| Snicket a răspuns:

Haideti sa nu mergem nici maine la scoala. Eu unul nu ma duc

| MadutzaTzZA a răspuns:

Da! Se fac ore.

| Andr3iutz a răspuns (pentru MadutzaTzZA):

Vrem si noi un link... ceva...winking daca nu ai raspuns la misto.winking

| MadutzaTzZA a răspuns:

Intra pe linkul asta;) http://stirileprotv.ro/......acasa.html Funda?:o3

| zaiky explică (pentru MadutzaTzZA):

Stirea e de acum 2 ani :-l

| zaiky explică (pentru MadutzaTzZA):

Te-ai uitat din ce data e?
E de acum 2 ani straight face

| Andr3iutz a răspuns (pentru MadutzaTzZA):

Linkul asta e de 2 ani si 4 zile... straight face

| JamilaGizeh a răspuns (pentru MadutzaTzZA):

Articolul acesta e de 2 ani si 4 zile! :I

| MadutzaTzZA a răspuns:

Scuze! Dar verisoara mea sta in Bucuresti si a zis ca la toate scolile se fac ore...

| lucas_6184 a răspuns:

Da ca sa vi si sa neo bagi tu, nu pedobear?