| anonimguy3 a întrebat:

Maine de Ziua Educatiei, copii din care judete nu se duc la scoala? Stiu deja ca cei din Bucuresti nu se duc, dar spre exemplu cei din judetul meu, Calarasi, se duc? Prietenii mei de la celalalt liceu din orasul meu nu se duc maine la scoala pentru ca asa le-au zis profesorii, noua ne-a zis ca nu stiu inca nimic si nu ne-au sugerat sa nu venim si eu nu stiu ce sa fac.

1 răspuns:
| AC4S4 a răspuns:

Daca nu se face Luni scoala, va trebui sa reluati acea zi intr-o Sambata. Multe scoli vad ca nu merg luni la scoala, dar recupereaza sambata. La noi in scoala s-a trimis o circulara si ni s-a spus ca Luni facem scoala.Cel mai bine suni pe un coleg, sau chiar pe diriginte.