| anonymous482 a întrebat:

Maine o sa dau corigenta la lb. si literatura romana, am ramas dintr-o prostie, nu are sens sa argumentez cum si de ce, ce este clar este ca sunt speriat de moarte, profesoara mi-a inteles situatia (de ce nu am prea raspuns la scoala(din cauza anxietatii in mare parte) ) si mi-a spus ca o sa ma treaca, sa nu-mi fie frica, dar sa invat si nu prea am invatat, nu stiu, la ce sa ma astept? :/

4 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ai mai dat o corigenta pana acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti ramane repetent draguta, daca tot nu ai invatat, si mai ales la limba noastra materna.mai las-o in fasole de treaba, ce e ma asa de greu la ROMANA?

| Nimeni10 a răspuns:

Ii cumper o sticla de whisky si o ciocolata scumpa si te trece.

| Danişor a răspuns:

May god have merci on your soul My nigga, the teacher is gonna blow all your chances before you can comprehend what just happened'! big grin