| Lacramioara_Xenia_1990 a întrebat:

Mi s-a facut cand dau sa postez poze imi apare pe tot ecranul computerul cum il fac iar mic?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Prinde de colțul din dreapta jos și trage în sus-stânga. Se va micșora gemulețul.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu prea înțeleg întrebarea, dar...
Ține apăsată tasta ctrl și rulează rotița mouse-ului, până observi că revine la forma inițială. Dacă nu ai reușit așa, du-te în colțul din dreapta, sus, al monitorului→ http://i.imgur.com/tcLZzR1.jpg, dai click pe pătrățelul din mijloc (vezi desen), iar de pe margini, cu mousul poți mări, micșora (de la niște săgeți, care se vor vedea, când vei pune cursorul pe margine), și poți alege rezoluția dorită.