| DarthRevan a întrebat:

Nici o fata din Romania, nu m-a facut sa simt dragoste pentru ea, am 18 ani si sunt virgin si cred ca nu o sa fac sex cu vreo romanca,fiindca am sanse mai mari ca in America sa fiu mai acceptat ca aici,pentru ca m-am interesat,nimic nu e bun in tara asta pentru mine,nu sunt religios,muzica pe care o ascult nu e aceiasi,cartile sunt toate din America,felul cum gandesc,deschiderea pe care o am. Stiu ca si USA nu e perfecta, dar e un loc mai bun in care sa fiu, nici limba asta nu imi place!

Răspuns Câştigător
| fan91 a răspuns:

Ai dat clar de înțeles că ești virgină deci din punctul ăsta de vedere ești la fel.

67 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Problema este ca probabil SUA nu te vrea. Dar poti incerca daca crezi ca acolo vei fi fericit. Incearca sa obtii drept de rezidenta si muta-te acolo.

| darrio2007 a răspuns:

Inca nu le-ai vazut pe toate. Nici nu ai avut timp pana la aceasta varsta. Du-te in America, că acolo te roagă.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai fost macar vreodata in America sa vezi cum e? Ca tot ii dai pe aici pe site ca America e paradisul.

Eu am fost... stii ce am vazut? Oameni nervosi, in orasele mari toata lumea e grabita, toti te calca in picioare, nimanui nu ii pasa de tine, americanii sunt iintradevar prosti... asa ca femeile de acolo pe langa ca sunt superficiale mai sunt si proaste si grase si urate.

Singurii care se poate frumos cu tine sunt chelnerii ca aia traiesc din bacisul pe care il lasi.

Serviciile sunt mult mai proaste ca in Europa, mizeria e mult mai mare si mai nou au o mare repulsie asupra imigrantilor cu care se lupta din greu deja

| anonimg a răspuns:

Gata cu lumea, cu firea ei pamanteasca si cu gandirea ei desarta! De-acum este timpul sa privesti lucrurile prin ochii lui Dumnezeu.
"Nici o fata din Romania, nu m-a facut sa simt dragoste pentru ea".
Noi trebuie sa iubim oamenii neconditionat. Adica sa nu asteptam ca ei sa ne iubeasca pe noi pentru ca sa le raspundem la fel.

Este bine ca nu ti-ai pierdut virginitatea. Demn de apreciat lucrul acesta, chiar daca tu suferi din pricina aceasta. Cum se numesc oamenii care si-au pierdut virginitatea inainte de casatorie: biruitori sau biruiti? Morali sau imorali? (Aici ii las pe ei sa-si raspunda singuri). Daca acestia sunt slabi inainte de casatorie la capitolul stapanire de sine, nu-mi vreau sa-mi imaginez ce viata vor avea in timpul casniciei.

Nu te ingrijora ca inca esti singur. Este si normal aceasta deoarece asa am fost creati; si Adam s-a simtit singur. Si nu el a cautat-o pe Eva, ci Dumnezeu i-a adus-o pe Eva. Dumnezeu ti-o va aduce si tie atunci cand considera El ca esti pregatit pentru casatorie; cand esti pregatit sa sustii o familie si finainciar si moral.
Ramai aici in locul unde te-a asezat Dumnezeu. Nu uita ca si fata cu care iti vei petrece toata viata se gandeste la tine, tanjeste dupa tine cum si tu tanjesti dupa ea, chiar daca nu te cunoaste si nici tu nu o cunosti. Ramai curat; acum este timpul sa-ti dezvolti rabdarea.

| DarthRevan explică (pentru anonimg):

Eu sunt propriul meu creator, eu am un unviers create de mine, in virbratia inalta suntem toti egali, suntem aici sa jucam roluri.Doar ata, jucam roluri ca sa trecem prin experienta acestui univers.

| OldSoul a răspuns:

Sincer m-ai facut sa rad cand am citit intrebarea asta. happy
E de bine, imi place ca esti increzator, sper sa reusesti si sa fie asa cum iti doresti.

| OoBunnyoO a răspuns:

Poate ca nu ai stat in grupurile de fete potrivite. Daca tu vrei o fata care arata ca scoasa din magazin, cel mai probabil fata respectiva va fi superificiala. Nu toate fetele de genul asta sunt asa, insa ai sanse foarte mici sa gasesti o fata de genul asta cu o gandire complexa sa te lase masca.

Nu stiu ce vrei tu de la o fata. In USA sa stii ca fetele nu sunt toate intelectuale. Da, sunt mai deschise, cand vine vorba de grupuri si par mai prietenoase. Da, sunt si mai usoare, daca vrei sa bagi pe cineva repede in pat, ai sanse mai mari in America. Insa si acolo daca vrei o fata fara niciun defect, va fi tot o fata superficiala.

Parerea mea este ca ar trebui sa iti clarifici putin in minte tipul de fata pe care ti-l doresti si sa fii realist in ce tip de grup ai putea gasi o astfel de fata. Si nu America, nu ar trebui sa fie raspunsul la intrebare. Cel putin nu in prima faza.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Muta-te in america tara de drogati, criminali, prostituati, iubitori de multe lucruri negative si atei in mare parte care fac sex in ziua inmormantarii vreunui parinte sau altcineva din familie

| DarthRevan explică (pentru CatalinVictor1985):

Eu nu sunt religios, nu consider ca acest,, dumenezeu al religilor" este creatorul meu, nu are nici o legatura el cu mine.Eu sunt propriul meu creator si am venit aici cu un contract, adica am facut o intelegere cu creatorul acestui unviers sa vin aici si sa experimentez si sa trec prin toate nivelele.Dar creatorul acestui univers nu este creatorul meu, toti suntem egali si toti suntem proprii nostri creatori.Dar acum o sa fie multi oameni care o sa zica ca NU E ADEVARAT, dar din pacate romanii sunt o natie traditionalista si religioasa.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru DarthRevan):

Daca romanii erau o natie traditionalista nu mai isi faceau familii cu orice natie de pe lumea asta din cauza saraciei. Tineau la traditie si se luau cu romani. Dar aici gresesti romanii sunt si prosti pentru ca le-au fost vanduta tara si nu misca un deget. Ba mai mult cred ca cineva se joaca cu mintea lor si ii trimit sa se roage la oase de mortii sa pupe icoane si cruci si sa se roage pentru ceva ce nu vor avea niciodata daca nu vor risca sau darama guvernul. Sunt religiosi ca au fost spalati pe creier inca de cand au inceput sa priceapa sensul cuvintelor. La fel cum comunistii au mintit poporul cu televizorul si au prostit multimea.

| DarthRevan explică (pentru CatalinVictor1985):

Si totusi in democratie asta continua, prostia popurului inca isi face prezenta. happy

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru DarthRevan):

Din cauza politicienilor bineinteles. Ei au pacalit dupa revolutie poporul pentru ca sa ramana asa in timp ce ei sa fure sume impresionante de bani si noi sa ramanem saracii europei chiar si dupa ue

| Ami563Midori a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Pãi cred cã te referi la U.S.A (Statele Unite ale Americii ) ca țarã, nu la America de Nord sau de Sud, care sunt continente, și toate sunt diferite între ele, nu le pune în aceeași oalã când te referi la America ca și cum ar sta toți în același bloc. Nu sunt în mare parte atei, sunt și creștini destui. Și de unde ai luat faza cu :,,atei în mare parte care fac sex în ziua înmormântãrii vreunui pãrinte sau altceva"? Vorbești atât de ușor în numele altor oameni, de parcã ai ști exact ce ar face fiecare când le moare cineva drag. Penibil.,, Ateu" nu înseamnã sã faci ceea ce ai pretins cã știi mai sus. Oamenii sunt diferiți, nu înseamnã cã dacã nu ar avea o credințã ar face așa ceva. Pot sã aibe oricare credințã sau non-credințã și sã facã așa. Vezi diferența de comparație acum? Sau te referi cã fac sex cu vreun cadavru când le moare cineva drag lor? Ãia s-ar numi necrofili, și ar suferi de necrofilie, iar asta nu are de a face cu religia cuiva. Bolile de oricare tip, fizice, mentale, sau aspectul, etc. nu depind de religie. Oricine le poate avea. Oricine rãcește chiar de este creștin, islamist, budist, ateu, satanist, pãgân, și câte or mai fi. Religia nu te face mai presus. Dacã știi sã fii,, om" cu adevãrat, nu conteazã cã tu crezi sau nu în rai sau iad. Mentalitãțile diferã. Nu toți sunt criminali. Nu toți sunt drogați. Nu toți sunt prostituați. Stop! Sunt și persoane foarte de treabã, nu sunt toți aceeași coalã de hârtiela xerox. Comparațiile și termenii de genul la adresa unei țãri și a locuitorilor sãi este tâmpitã. Nu au verificat fiecare persoanã în parte sã vadã cã face tot ce ai menționat mai sus. O fi rata crescutã la așa ceva, dar nu înseamnã cã fiecare locuitor ar face asta. Nu le iau apãrarea americanilor deoarece sunt,, americani", le iau apãrarea pentru cã și acolo trãiesc și existã,, oameni", nu doar scârbe. Sunt și persoane cu suflet, ce vor sã schimbe ceva în această lume, sã ajute pe alții. Este o diferență între ceea ce vezi la televizor, ce apare pe internet, ceea ce spun alții și ceea ce de fapt se întâmplã. Ca într-un caz de crimã. Mereu vor fi minciuni, iar adevãrul nu îl gãsești de la început, nu te grãbi sã faci concluzii și decizii pripite, deoarece nu totul este ceea ce pare a fi. Ca mintea unui om.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru Ami563Midori):

Nu trebuia sa te chinui sa scrii aceste lucruri pentru ca le cunosc si eu. Cand spui ceva tu, eu sau oricare e clar ca nu te referi la o tara intreaga. Dar e clar ce face americanul promoveaza homosexualitatea la greu in filmele lor sau seriale, fura resursele altor tari si se dau aparatorii dreptatii(parca asa era vorba lor), se implică în conflictele externe, se implica in politica mondiala, s-au rahatit pe ei si au dat bombe nucleare in japonia ba chiar au facut atatea teste la bombe atomice care impreuna cu altii au dat clima peste cap si dau vina pe oameni pentru ce se intampla cu incalzirea globala, promoveaza relatile interrasiale(de nenorociti ce sunt), CIA a facut trafic cu droguri pentru a cumpara arme sa ajute rebelii sa darame guverne in tari din astea tropicale, Au avut vreo 600 si ceva de atentate asupra lui fidel castro, razboiul rece cu criza rachetelor care ar fi putut sa nenoroceasca planeta, exploatarea neîncetată a resurselor pământului si cate si mai cate dar nu stau sa-mi aduc aminte acum. Nenorocitii astia (care oricum nu sunt americani stim cu toti ca sunt tara de imigranti cu o istorie de doar 500 si ceva de ani) vor distruge lumea ca se implica ei peste tot si numai ravagii fac iar cand cineva incearca sa le de-a la temelie nu se mai uita astia distrug tari nu au minte de doi bani si e clar ca la ei ma refeream nu la america de sud. Mincinosi care au mintit ca au fost si pe luna. Luna dintr-un studio improvizat bineinteles. dintre ei si rusia aleg rusia. din cauza lor a nato si a ue Romania are datorii imense si a ramas fara resurse adica bogatiile ei. Inca un pic si vom deveni si minoritati in tara noastra doar asa ca americanii sunt buni. Nici cu rusia nu mi-e rusine ca am pierdut pamant, tezaur si altele din cauza lor dar americanii sunt buni la altceva nu la politica mondiala sau afaceri corecte cu resursele altora furate. Nu am scris cum trebuie acest comentariu dar intelegi despre ce este vorba

| GreenVoid a răspuns:

In primul rand site.ul asta este pentru intrebari ori tu nu ai pus nici o intrebare.Iti raspund totusi presupunand ca ai vrut o parerea si parerea mea e ca esti un frustrat pe care nu.l **** nimeni si dai vina pe tara ceea ce mi se pare foarte hilar de altfel.laughingSi faptul ca spui ca nici o fata din Romania nu te.a facut sa simti dragoste pentru ea mi se pare o jignire la adresa femeilor din toata tara adica imi pare rau frate ca nu s-a ridicat nici una la nivelul tau ca sa merite o carja de la tinewinking Penibil! Faptul ca tara e ****ta e din cauza celor la putere, nu din cauza tinerilor ori tu in compania lor stai asa ca faptul ca ai tu ceva cu fetele din Romania este doar o masca, ca nu esti capabil sa te integrezi sau sa vorbesti cu o fata sa nu mai zic s.o bagi in pat.winking

| Matei_Gianina_1970 a răspuns (pentru GreenVoid):

Atata dreptate, imi vine sa plang...pentru bietul frustrat.

| DarthRevan explică (pentru GreenVoid):

Ba sunt, dar sunt superficiale iar ele nu sunt.Intelegi domnule, traim intr-o lume reticienta iar eu vreau oameni deschisi cu adevarat, nu asa de ****, trebuie sa te cunosc ca sa vorbesc cu tine, auzi la ei.In USA poti vorbi cu oricine pe strada si daca esti deschis nu se supara.

| GreenVoid a răspuns (pentru DarthRevan):

De unde stii tu? Ai fost? Ai vazut in filme? Eu sunt de acord cu tine 50% ca.s mai deschisi la minte americanii da nici romanii nu sunt batuti in cap stai linistit.Lasa babele la tinere ma refer.Figurante gasesti peste tot conteaza sa stii sa le citesti si sa le ocolesti.winking

| GreenVoid a răspuns (pentru Matei_Gianina_1970):

De acum toata lumea vrea in America, Londra ...nu mai vrem frate in Romania ca nu.i lumea deschisa. Faptul ca e o tara saraca si ca 70% sunt scursuri de oameni sunt de acord dar pentru restul de 30% merita fii mandru ca esti roman.Americancele ce naiba au asa special? Faptul ca crapa in ele si sunt ce.i mai obezi oameni din lume? Cine zice ca aia n.au prejudecati? Romancele sunt considerate cele mai frumoasa femei din lume deci daca nu *** aici nu *** nicaierilaughingsi avand in vedere ca inca.i virgin la el e problema ca or fii vazut si "superficialele" ce parere are el despre ele.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Ce jignită te simți că nu te-ai ridicat la nivelul iluminării.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Tu mai ești virgină?

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Nu de asta, doar ca facem parte din aceeasi tara din pacate...

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Ce relevanta are?

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Păi vezi îl acuzi că e ca tine.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Ca mine cum? El e virginelul care se plange ca nu prinde *** eu nu m.am plans de nimic nici daca as fi nici daca nu deci nu mai fa presupuneri despre mine si concentreaza.te pe "intrebarea" domnuluiwinking

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Te oftici că nu ești la standardele lui, haha.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Prefer să mă concentrez pe tine, ești cea mai interesantă parte din întrebare.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Atunci ai inteles total gresit rostul acestui site ca si tipul cu "intrebarea".

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Explică tu acest rost.

| DarthRevan explică (pentru T0T):

Vezi nu e deschisa la minte, nu vrea sa continue, sa isi exprime opinia despre asta e vorba.Ca Fetele de aici nu sunt obisnuite sa vorbeasca si sa fie deschise cu lumea din jur.Nu vor, vor sa isi traiasca viata in cercul lor de oameni si in viata lor atat, nu se baga mai mult sau mai putin, asa sunt ele educate de parinti si de prieteni cu asta am terminat PUNCT

| GreenVoid a răspuns (pentru DarthRevan):

Sau se posteaza greu raspunsurile, la asta te.ai gandit?laughing

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Sa.l ajuti pe frustratul de mai sus nu sa te intereseze viata mea personala.Asta pe privat, nu aicilaughing

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Dacă nu e întrebare pot spune absolut ce vreau, adică oricum o fac. Oarecum am vrut să îți arăt că ești în aceeași situație. Tipul nu cred că se plânge, doar că nu a găsit românce pe placul lui. Eu i-am mai spus faza cu generalizarea, nu mai e nevoie să o repet.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Adică într-un fel se plânge de țară dar nu ar trebui să ne intereseze pe noi oricum.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

În fine, nu zic că nu ai dreptate dar de asta te-am întrebat și întreb unde vreau.

| DarthRevan explică (pentru T0T):

Am incercat sa gandesc diferit si sa rezolv problema,dar nu simt cu adevarat ca oamenii se lasa cunoscuti efectiv si daca vorbesc cu ei tot nu le pasa, si nu simt, adica e intuitia aia care imi spune asta e de **** sau asta e o fata de ****, fiindca nu vor, nu simt ca se bucur si ei la fel cum ma bucur si ei de persoana lor.

| T0T a răspuns (pentru DarthRevan):

Sincer la cum e lumea nici mie nu îmi convine să mă las așa bine cunoscut. Dacă exprim exact ceea ce sunt oamenii îmi pot vedea slăbiciunile și de asemenea consider că nu oricine merită să mă cunoască.

| T0T a răspuns (pentru DarthRevan):

În rest să știi că eu am cunoscut oameni extrem de deschiși, am avut și o colegă de clasă care era genul extrem de dinamică și deschisă și cu chef de viață. Acum e la Cluj.

| DarthRevan explică (pentru T0T):

Asa sunt multi dar au motive diferite, toti putem avea motive de a nu ne lasa cunoscuti.Dar in alte tari crede-ma oamenii se lasa mai usor cunoscuti, fiindca am vorbit cu ei si face2face dar si pe net. Poate sunt alte dezavantaje cum ar fi singuranta sau altele.Dar mie tot imi plac tarile cu deschidere mai mare, iar america e o natie corcita, e plin de oameni si romani sunt acolo.

| DarthRevan explică (pentru T0T):

Da in Cluj am intalnit si eu o fata asa, desi nu prea am mai vorbit ca eu sunt din Sibiu si na.

| DarthRevan explică (pentru T0T):

Dar incerc, adica inteleg ca poate v-am facut sa credeti ca sunt un om naspa, sau efectiv negativist, dar incerc si nu reusesc fiindca nu depinde doar de mine, depinde si de restul lumii.

| DarthRevan explică (pentru GreenVoid):

Dar si tu ma iei in misto rau.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Cum sunt in aceeasi situatie cand nici nu imi cunosti viata? Si normal ca poti sa zici ce vrei la fel cum eu pot sa te contrazic cum vreau asta e clar.

| GreenVoid a răspuns (pentru DarthRevan):

Pai cam asa se intelege...te.ai exprimat gresit."Nici o romanca nu m.a facut sa simt dragoste pentru ea" da o senzatie de superioritate din partea ta si nu.i ok.Da.n fine sper sa.ti gasesti jumatatea, romanca, americanca cum o fii.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Și chestia aia nu dă deloc o senzație de superioritate. E obligat să se simtă atras de cineva de care nu e?

| DarthRevan explică (pentru GreenVoid):

Da,dar nu asta ma deranjeaza, am gresit eu, scuze ok? Sunt om si eu sti, poate eram mai nervos ieri. Trebuie sa gasesc echilibru si nu mi-e rusine sa spun ca sunt baiat si na, sunt sensibil acum.Nu imi place ca nu gasesc oamnei deschisi la minte, ti-am zis, v-am zis nu simt deschidere din partea oamenilor deloc.

| GreenVoid a răspuns (pentru fan91):

Eu nu am dat de inteles nimic, ai dedus tu ce ai vrut si este strict problema ta.Si nu este obligat sa se simta atras de nimeni dar mi se pare ciudat ca in 18 ani ai lui de viata a dat numa peste superficiale deci am dedus ca poate vina e la el.Si incheiem aici ca m.am plictisit de subiectul asta. Oricum nu aveam intentia sa jignesc virginii, imi pare rau daca am dat de inteles asta.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Nu ai negat niciun moment că ești virgină, chiar te-ai comparat cu el. Eu zic că se deduce clar iar dacă chiar nu ești, confirmă.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Unde mama naibii m.am comparat eu cu el?laughingSi nu, nu sunt virgina si nu am confirmat sau negat ca nu mi se pare relevant in problema tipului.

| GreenVoid a răspuns (pentru DarthRevan):

Ok.Si eu iti zic ca mi se pare imposibil ca in 18 ani de viata stand in compania fetelor(presupunand ca stai) sa nu simti nici un fel de atractie doar pentru ca sunt romance si "nu.s deschise la minte".Nu trebuie sa iti ceri scuze, toti gresim si toti avem pareri. Poate parerea mea nu e cea mai corecta dar mi.o sustin asa cum o faci si tu.Bafta in a.ti gasi echilibrul.

| T0T a răspuns (pentru GreenVoid):

Eu nu te cred. Dar bine, dacă zici tu.

| GreenVoid a răspuns (pentru T0T):

Nu intereseaza pe nimeni laughing

| DarthRevan explică (pentru GreenVoid):

Nu simt, efectiv cand vad cum e ea de fapt, se blocheaza totul.Si nu mai pot sa ma gandesc la sex cand nu sunt sentimente, cand nu e iubire acolo, daca nu iubesti nu merita.

| DarthRevan explică (pentru GreenVoid):

Pe mine ma intereseaza sa stiu cine esti si cine se ascunde sub profilul asta de TPU, fiindca sustine niste lucruri aiurea.Crezi in adevaruri absolute, si exista cateva dar nu multe.Asa cum sustii tu mai sus, nu am avut iubit, nu am facut sex si am 18 ani voi face 19. Da? pentru ca fetele ma cred ciudat,fiindca sunt mai special,mai diferit, fac lucrurile diferite, gandesc diferit si le indepartez pe majoritatea, fetele vor ceva simplu, ca sa nu le doara capul prea tare.

| GreenVoid a răspuns (pentru DarthRevan):

Sunt de acord cu tine doar ca tot cred ca n.ai intalnit pe cine trebuie e adevarat ca sunt multe superficiale in toata lumea nu doar in Romania, dar nu e ok sa generalizezi.

| DarthRevan explică (pentru DarthRevan):

Iubita *

| GreenVoid a răspuns (pentru DarthRevan):

E strict problema ta daca faci sau nu sex, daca ai sau nu iubita.Eu nu cred va esti ciudat, cred ca ai convingerile tale si e ok, nimeni nu are dreptul sa te judece.Ideea mea este strict legata de generalizarea ta fata de romance. Daca ziceai ca nu te poti apropia de nici o fata ca etc etc era ceva dar cum ai pus tu problema eu am inteles ca romancele sunt problema si in americance sigur vei gasi ce cauti ceea ce mi se pare absurd, n.au nimic in plus fata de noiwinking

| Clorox a răspuns (pentru DarthRevan):

Baiatule, nu ne pune pe toti in aceeasi oala, eu sunt din Turcia si romanii sunt niste oameni de milioane, oamenii obisnuiti, nu cei din parlament!
Chiar si aici pe site am intalnit niste persoane foarte amabile si dragute!
Daca fetele cu care ai iesit tu nu se ''urca la nivelul tau'' asta nu insemna ca orice fata din Romania este la fel!
Cred ca iti lipseste altcevawinking
Schimba si tu echipele laughing

| anonimg a răspuns (pentru Matei_Gianina_1970):

Daca corijam pe altii trebuie sa o facem cu dragoste. Caci focul se stinge cu apa.

| fan91 a răspuns (pentru GreenVoid):

Ai dat clar de înțeles că ești virgină deci din punctul ăsta de vedere ești la fel.

| Felissa13Eden a răspuns:

Banuiesc ca nu te-ai intalnit cu toate romancele ca sa-ti dai seama XD
Dar mno... poate iei o americanca draguta, oamenii is draguti peste tot daca le vezi calitatile.
Oamenii vad numai ce vor sa vada, poate ar trebui sa vezi ce e de fapt acolo, nu ce vrei tu sa fie.

| BloodyLips a răspuns:

Wtf,le-ai incercat tu pe toate ca sa spui ca nu iti place niciuna? Si daca iti place atat de mult in America de ce nu te muti acolo, frate? Asa ne-ai scuti si pe noi sa iti auzim parerea de frustrat.Stai calm ca nici in America nu ti se arunca fetele in ****, tot tu trebuie sa incerci sa le cunosti, sa incercati reciproc sa va cunoasteti.Nici macar nu stii sa scrii corect gramatical, deci te cred ca nu iti place lb romana.

| anonimg a răspuns (pentru BloodyLips):

Bine este ca sa-i ajutam pe oameni. Sa le raspundem cu dragoste fara sa asteptam sa ni se raspunda la fel. Nimeni niciodata nu va putea fi ajutat daca i se raspunde cu aceeasi moneda, adica cu acelasi spirit.

| BloodyLips a răspuns (pentru anonimg):

Tratezi oamenii dupa cum merita.

| Ștefan058 a răspuns:

MIemi place rusia

| fan91 a răspuns:

Cele mai frumoase fete sunt româncuțele noastre! Stai linistit ca nici ele nu o să-ți simtă lipsa, suntem destui care putem avea grijă de ele!

| Ami563Midori a răspuns:

Dar ce, sexul este tot ce conteaza in viata asta? Iubirea pe care o vrei tu se bazeaza neaparat pe placerea trupeasca? Vrei atat de tare sa faci sex? Pai tu nu te indragostesti asa de o persoana, ci doar ai pofta sexuala crescuta la maxim. Eu am 17 ani si nu am intretinut relatii sexuale niciodata. Si nici nu ma intereseaza asa ceva. La 12 ani imi luau hormonii razna. Dar m-am potolit, si m-am maturizat. Nu cauti iubire cand vrei sex, nu exista sex in iubire, sexul nu reprezinta dragostea. Insa cand iubesti pe cineva, sexul nici nu ar trebui sa fie ceva ce ai vrea sa faci cu respectiva persoana. Sexul este sex. Iubirea este iubire. Sexul este o pofta de adrenalina si actiune. Iubirea este un sentiment curat sau ciudat. In lumea asta, vor fi oriunde o multime de prosti ce te vor critica pentru ceea ce esti, ce iti place, si ceea ce iti doresti. Nu oricine te poate accepta. In America este multa destrabalare din cate am auzit. In Romania este foarte mult Evul Mediu. Incuiati la minte de religii. Dar asa gasesti in orice tara. Macar in USA nu exista manele, cred. Dar majoritatea oamenilor sunt spalati pe creier si prosti, deci n-ai ce-i face. Si vrei la varsta asta iubire? Du-te si invata ceva, gaseste-ti o slujba ca iubirea nu iti pune mancarea pe masa!

| Axely a răspuns (pentru Ami563Midori):

Vaiiiii, ce drăguț ai sunat *Iubire este iubire*; 3