| AvalohAlyn a întrebat:

Nu credeti ca fotbalul,handbalul, baschetul ar trebui promovat mai mulr in scoli si licee? Sportul in general.Iar la orele de sport sa se joace mai mult jocurile astea de echipa?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Oo, ba da. Chiar ar fi necesar ca fiecare clasa sa aiba macar 3 ore de educatie fizica pe saptamana in orar. Dar asta nu depinde de noi, elevii, ci de "cei de sus". Ar trebui sa stie si ei ca sportul inseamna sanatate, si totodata iti modeleaza felul de-a fi.

1 răspuns:
| bubuuu2349 a răspuns:

Ba da. Ar fi frumos, fiecare si-ar dezvolta spiritul de echipa si asta e un lucru esential pentru viitor