| StefanMV a întrebat:

Nu sunt racit si totusi de ceva timp sunt momente in care incep sa tusesc pentru 2-3 secunte destul de tare...Carei boli ii este destinat acest simtom? Adica trebuie sa fie un motiv pentru momentele in care tusesc de 3-4 ori puternic. Vreau raspunsuri bazate pe informatii sigure, nu doar din presupus.

Răspuns Câştigător
| Bufferia a răspuns:

Nu ai nicio boala, e de la aerul rece... i-a niste miere sau cumpara ridichii negre taie partea de sus a ridichiei, scoate miezul si in locul lui pune zahar (sau miere), lasa-l apoi la caldura in camera ta o noapte, cand te trezesti bea siropul din ridichie. sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Corect este „simptom" și nu „ simtom".

| Kaℓi a răspuns:

Poate o alergie?