| stefanutzstefan a întrebat:

Pe 1 septembrie adica maine se afiseaza la liceu clasele cu elevii claselor a 9 a este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Paul_7461 a răspuns:

Cred,ca depinde de liceu, de exemplu la liceul meu au aparut clasele de vreo 2 saptamanii, daca nu esti 100% convins du-te si vezi la liceu.
Bafta.

1 răspuns:
| RomulusMilea a răspuns:

Puţin probabil, părerea mea. Luni 3 septembrie 2012 se întorc profesorii din concediu, abia săptămâna viitoare va începe repartizarea pe clase, pentru elevii admişi. Probabil că se va finaliza la sfârşitul săptămânii viitoare, 7 septembrie 2012.

Vom trăi şi vom vedea.