| TC3 a întrebat:

Pe 25 e admiterea la ovidius? engleza? la ce ora imi puteti spune? :S pe site nu scrie sad

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, în 25 iulie 2014 este proba orală de competență lingvistică/engleză!
Din păcate, ora NU este precizată sad

Deci, va trebui să mergi la facultate sau să întrebi ( telefonic ) la Secretariat...
Oricum, proba se dă dimineaţa, între orele 9-13.

Toate cele bune.

| CartoonN a răspuns:

Eu stiam ca la ovidius nici macar nu se da ceva testari, se intra pe dosar, facand exceptie Fac. de tehnica dentara unde mare proba, modelam dinti.

| TC3 explică (pentru CartoonN):

Se da la englezalaughing) proba orala de competenta lingvistica...laughing

| CartoonN a răspuns (pentru TC3):

Ce facultate?

| TC3 explică (pentru CartoonN):

Litere engleza germana