| yonela30 a întrebat:

Pentru admiterea la UMF Carol Davila (mg) din ce imi mai recomandati sa invat in afara de manualul si compendiul de la Corint?

Răspuns Câştigător
| Curious9 a răspuns:

Daca stii fiecare cuvant din ambele carti incepe sa faci 2-3 carti de teste si te asigur ca iei peste 8.
Eu am fost la admitere acum si am luat 3.80 o nota penibil de mica, dar sunt constient ca e vina mea ca nu am invatat destul. M-am axat ca invat sistemul nervos in ultima saptamana si nu am mai putut. Tu asigura-te ca incepi cu el. Bafta!

| yonela30 explică (pentru Curious9):

Mulțumesc mult pentru sfaturi, cu siguranță așa voi face. Mai mult succes data viitoare! :d