| alexRE a întrebat:

Peste o saptamana trebuie sa dau competentele la romana.Asa...deci cam la ce ar trebui sa ma astept adica cum se va desfasura evaluarea? este greu? si cam ce ar trebui sa stiu? Poti sa pici?

4 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Mai avem la dispozitie ceva timp pana incep competentelehappy o sa fie naspa dar important e ca nu se pica; ce ar trebui sa stii? pai...trebuie sa ai habar de stilurile functionale, de textele epice, structura unui text argumentativ si...cam atat. SPOOOORwinking

| 4b a răspuns:

Hai astrid sa ne batemlaughing eu zic ca nu se poate pica

| astrid_2414 a răspuns:

Eu stiu ca de anul acesta se poate pica. Dau si eu Bac anul asta. Anul trecut puteai doar sa te prezinti si treceai. Cat despre ce ne trebuie de invatat sunt de acord cu @4bb4. Mult succes!

| astrid_2414 a răspuns:

@4bb4: Mai iti dai seama ca daca ne pica nu mai poti da si celelalte probe. Deci sper ca nu e chiar atat de serios precum se spune. Oricum trebuie sa spui ceva.